Systém Lavazza BLUE je u nás téměř neznámý. Jako obvykle, jedná se o propertiární systém mateřské firmy Lavazza. Z hlediska domácího užití je tento systém na hranici. Běžné kávovary vypadají spíše jako serioznější mašinky, než bežně dostupné kapslomaty jiných značek.

Kávovary Lavaza BLUE

Výrobky nesou značku mateřské firmy Lavazza, mohou se chlubit stylovým designem Pininfarina a koncepcí bežných presso mašin. V nabídce najdeme i mnoho opravdu velkých přístrojů určené spíše do kanceláři než na doma. Pokud hledáte malý praktický kávovar, Lavazza BLUE určite není pro vás. Cena základního modelu činní rovných 180 GBP.

Výhody systému Lavazza BLUE

Značka mateřské firmy a kvalita, kterou reprezentuje. Dále pak nabídka velmi seriozních kávovarů pro office use. Nečekejte nepřebernou škálu nápojů ani speciální technické parametry.

Výhody systému Lavazza BLUE

Kávovary u nás prakticky nedostupné, kapsle to samé. Vysoká pořizovací cena a velké rozměry kávovarů.

Odkazy na mateřský web

http://www.lavazzablue.com/lavazzablue/en/4 Responses to “Lavazza BLUE”

 • Kamil says:

  Dobrý den, nevíte, zda jsou rozměrově shodné s Caffitaly kapslemi?

 • Lenka says:

  Dobrý den, stále hledám a nemohu nalézt odpovědˇ, zda by se do kávovaru AEG Favola, kerý užívá kapsle Lavazza, daly použít i kapsle typu Tchibo. Lavazza prodává (co jsem zatím objevila) pouze balení 100ks, což je nevýhodné ve smyslu porovnání a ochutnání vícera druhů kávy a pak případé střídání kávy. Předem děkuji za odpověď.

 • Alexandra says:

  Mozu sa kapsule Lavazza pouzit v kavovare Dolce gusto?
  dakujem,
  al

Leave a Reply