Nové neoriginální Nespresso kompatibilní kapsle nesou jméno Espresso iLove. Možnosti uživatelů kávovarů Nespreso se tak opět rozšiřují, cena kapslí pro běžné použítí klesá… Caffe Cagliari není neznámou značkou ve světě kávy. Rodinný podnik je držtel několika zlatých medailý mezinárodním espresso institutem. Cagliari je známou veličinou zejména pro systém Caffitaly (Tchibo Caffisimo, kde nabízí 10 druhů kapslí. Mimo caffitaly, vyrábí Cagliari i klasické PODy a OID kapsle. Nespresso Espresso iLove je tedy již 4. typ porcované kávy

Na co se mohou Nespresso fanoušci těšit? Především na 4 zcela nové kapsle v cenové relaci neznačkových Nespresso podů, avšak plněné prvotřídní a osvědčenou směsí kávy Cagliari.

 

Nabídka chutí je následující: Kapsule Cagliari Elite 100% Arabica, Cagliari Nespresso Crem Espresso Coffee – silná káva obsahující směs Arabici s vydtanou porcí Robusty, Cagliari Espresso iLove Grand Espresso – káva střední chuťe na bázi Arabici a v neposlední radě i Decaf bezkofeinová kapsle Cagliari Deca.

Zdroj: Web Cagliari, Caffita.info 3 Responses to “Nové Caffe Cagliari kapsle pro systém Nespresso”

 • Honzino says:

  Diky za clanek.

  Vi nekdo, kde v Česku se dájí tyto kapsle Espresso iLove pro Nespresso objednat?

  Dekuji.

  • admin says:

   Zatim jsem nikde nenasel, ale ve svete se jiz pomalu zacina objevovat. Mozna zkusit ceskeho distributora Cagliari.

 • Angelo says:

  Zdravicko, prosim, jen chci upozornit, at nezkousite kapsle kompatibilni pro Nespresso, Etical coffee. Mozna s tim nekdo ma dobre zkusenosti, ale mne se to zda dost zvlastni, kapsle je na povrchu hrozne tvrda, takze paka jde tezko zavrit a jednou mi ani nepropadla do zasobniku, musel jsem ji rucne vytahnout. Od te doby uz tyto od Etical nepouzivam.

Leave a Reply